СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum » Украина » ПЭРЭМОГИ УКРОНАУКЫ


ПЭРЭМОГИ УКРОНАУКЫ

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

17 августа 2014 г. 22:26:22 пользователь Людмила Гридковець (grydkovec@ukr.net) написал:

Росія завжди вела війни, і саме Росія зазвичай їх  розвязувала не беручі на себе відповідальності. Ми ще в школі по історії в радянські часи вивчали, що це була найбільшою колоніальною державою, просто її колонії находилися  на її  кордонах.  Вчить історію.

RE: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re: вірш

Назовите случаи развязывания войны Россией за 20 век. По советским источникам. мой вопрос

Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re [2]: Re: вірш
1918 - російські війська пішли на Україну. На захист кордонів виступили студенти  КНУ ім.Шевченка, які до кінця не вірили, що проти них буде стріляти "братній народ".  І всі вони загинули під Крутами. Війна в Чечні, війна в Абхазії, війна в Придністровї. Я вже не кажу про терористичні угрупування, які відправляє Росія майже у всі точки конфліктів (Югославія (Боснія, Герцеговина,  Сербія ),  Сирія ......) Дитинко, історія - важлива наука. Її слід вчити, а не займатися профанацією.

Обіцяють видати до кінця року хороший підручник. Я Вам його пришлю. Але Ви можете почитати в університетських виданнях. В роботах провідних науковців. Я немаю часу  доводити, що слон є слоном, біле білим, дім домом. В інтернеті багато наукових статей, збірників та підручників.

0

2

Это пишет взрослая женщина, кандидат психологических наук, преподаватель в вузе. 
Вот еще немножко феерии.

РЕЗУЛЬТАТИ СИСТЕМНОГО МОДЕЛЮВАННЯ СУТНОСТІ ПОДІЙ В УКРАЇНІ І ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАЛЬШОГО ЇХ РОЗВИТКУ ВІД 12.08.2004.

К.психол.н. Гридковець Л.М.
Протягом останнього часу ми вже зверталися до теми проявлення сутності подій в Україні та здійснювали спроби прогнозування щодо розгортання подій  на українських землях. Робота, пророблена нами 12.08.2014 здійснювалася групою у складі 25 чоловік за методикою структурних системних розстановок в парадигмі християнської сопричасної психотерапії. 
В процесі диференціації образів, основними суб′єктами системної взаємодії стали наступні  фігури (мал.1):
1. Вихід України в простір Божої Слави.
2. Україна (з її кордонами, землею, людьми і всім тим, що на ній є)
3. «Влада-конструктивна» (представники влади на конструктивних позиціях, тобто ті, що люблять Україну і прагнуть божих змін в ній (і тут не принципово свідомо чи не свідомо))
4. «Влада-корумпована» (представники влади на деструктивних  антиукраїнських позиціях, тобто корупціонери, сепаратисти тощо)
5. «АТО з Богом» (всі види військ із АТО (нацгвардія, добровольчі батальйони, партизани тощо, що за внутрішньою структурою і сутністю співпрацюють з   Богом)
6. «АТО без Бога» (всі представники військ АТО, що переслідують поза патріотичні цілі, а себто: наживу, славу, відмивання коштів, грабіж, втечу від відповідальності за місцем проживання тощо)
7. Патріотично налаштована частина народу
8. «Моя хата з краю» - та частина народу, яка як байдужа до того, що робиться в державі і вважає, що її це особисто не стосується, так і та що має внутрішні деформації (наркоманія, алкоголізм, неосвіченість, жертви маніпуляцій, втрата зв’язку з реальністю, відсутність цінностей тощо), які призводять до  їхньої протидії виходу України в простір Божої Слави
9. «ДНР-мислення»  (всі представники воюючої сторони  із системою мислення ДНР, ЛНР, Малоросії тощо)
10. «Росія – мисляча» (всі ті представники Росії, які усвідомлюють, що відбувається насправді та здатні аналізувати)
11. «Росія-агресивна» (всі представники російської держави від уряду  до простого громадянина, які мають антиукраїнську спрямованість)

урал: "мне после этого в Космосе делать нечего" (с)  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/dash2.gif  http://i039.radikal.ru/0802/32/1ecd890fbd09.gif

0

3

цытуючи Словьянку:

та що має внутрішні деформації (наркоманія, алкоголізм, неосвіченість, жертви маніпуляцій, втрата зв’язку з реальністю, відсутність цінностей тощо)

В последние месяцы меня почему-то напрочь отвернуло от спиртного. Даже от одного запаха выворачивает. Я поделилсо своей бедой с Водоплавчеком. На что они имел наглость ответить, что ему прислали медовой самогонки и вообще шоб я ото не мешался со своими жалобами.

0

4

Maчача написал(а):

цытуючи Словьянку:

та що має внутрішні деформації (наркоманія, алкоголізм, неосвіченість, жертви маніпуляцій, втрата зв’язку з реальністю, відсутність цінностей тощо)

В последние месяцы меня почему-то напрочь отвернуло от спиртного. Даже от одного запаха выворачивает. Я поделилсо своей бедой с Водоплавчеком. На что они имел наглость ответить, что ему прислали медовой самогонки и вообще шоб я ото не мешался со своими жалобами.

Так шо, вихид ДАНИйи у божий простир видкладаеться?  http://www.kolobok.us/smiles/standart/sad.gif  http://www.kolobok.us/smiles/standart/cray.gif И даже моя юбка и вызывающий взгляд нэ поможэ?

0

5

видимо, я заранее предчувствовал, что Славяночка собирается меня напоить и обесчестить. Но теперь уже поздно.

0

6

Maчача написал(а):

видимо, я заранее предчувствовал, что Славяночка собирается меня напоить и обесчестить. Но теперь уже поздно.

http://www.kolobok.us/smiles/user/KidRock_02.gif это клевета. Я пожалуюсь Сергеевне.  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/mail1.gif

0

7

ТОЛЬКО НЕ ЭТО , УМОЛЯЮ!!!

0

8

Maчача написал(а):

ТОЛЬКО НЕ ЭТО , УМОЛЯЮ!!!

Не любишь шнапс?

0

9

славянка написал(а):

Это пишет взрослая женщина, кандидат психологических наук, преподаватель в вузе. 
Вот еще немножко феерии.

РЕЗУЛЬТАТИ СИСТЕМНОГО МОДЕЛЮВАННЯ СУТНОСТІ ПОДІЙ В УКРАЇНІ І ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАЛЬШОГО ЇХ РОЗВИТКУ ВІД 12.08.2004.

К.психол.н. Гридковець Л.М.
Протягом останнього часу ми вже зверталися до теми проявлення сутності подій в Україні та здійснювали спроби прогнозування щодо розгортання подій  на українських землях. Робота, пророблена нами 12.08.2014 здійснювалася групою у складі 25 чоловік за методикою структурних системних розстановок в парадигмі християнської сопричасної психотерапії. 
В процесі диференціації образів, основними суб′єктами системної взаємодії стали наступні  фігури (мал.1):
1. Вихід України в простір Божої Слави.
2. Україна (з її кордонами, землею, людьми і всім тим, що на ній є)
3. «Влада-конструктивна» (представники влади на конструктивних позиціях, тобто ті, що люблять Україну і прагнуть божих змін в ній (і тут не принципово свідомо чи не свідомо))
4. «Влада-корумпована» (представники влади на деструктивних  антиукраїнських позиціях, тобто корупціонери, сепаратисти тощо)
5. «АТО з Богом» (всі види військ із АТО (нацгвардія, добровольчі батальйони, партизани тощо, що за внутрішньою структурою і сутністю співпрацюють з   Богом)
6. «АТО без Бога» (всі представники військ АТО, що переслідують поза патріотичні цілі, а себто: наживу, славу, відмивання коштів, грабіж, втечу від відповідальності за місцем проживання тощо)
7. Патріотично налаштована частина народу
8. «Моя хата з краю» - та частина народу, яка як байдужа до того, що робиться в державі і вважає, що її це особисто не стосується, так і та що має внутрішні деформації (наркоманія, алкоголізм, неосвіченість, жертви маніпуляцій, втрата зв’язку з реальністю, відсутність цінностей тощо), які призводять до  їхньої протидії виходу України в простір Божої Слави
9. «ДНР-мислення»  (всі представники воюючої сторони  із системою мислення ДНР, ЛНР, Малоросії тощо)
10. «Росія – мисляча» (всі ті представники Росії, які усвідомлюють, що відбувається насправді та здатні аналізувати)
11. «Росія-агресивна» (всі представники російської держави від уряду  до простого громадянина, які мають антиукраїнську спрямованість)

Славянка, а сцылу на это чюдо-ф-перьях можно? Мож, закину куда для поржать

0

10

Москаль з Батькiвщини написал(а):

Maчача написал(а):

ТОЛЬКО НЕ ЭТО , УМОЛЯЮ!!!

Не любишь шнапс?

На халяву то и уксус пойдет !

0

11

http://s017.radikal.ru/i411/1408/5c/2de4d457d7d2.jpg

0

12

Москаль з Батькiвщини написал(а):

Maчача написал(а):ТОЛЬКО НЕ ЭТО , УМОЛЯЮ!!!Не любишь шнапс?

Понимаешь, даже запах перестал выносить. Как представлю - сразу блевать охота. Почему так - не знаю

0

13

Maчача написал(а):

Москаль з Батькiвщини написал(а):

Maчача написал(а):ТОЛЬКО НЕ ЭТО , УМОЛЯЮ!!!Не любишь шнапс?

Понимаешь, даже запах перестал выносить. Как представлю - сразу блевать охота. Почему так - не знаю

Тебя опоили видать кокой то гадостью. Ну типо как закодировали.

0

14

Алабай написал(а):

Тебя опоили видать кокой то гадостью. Ну типо как закодировали.

Славянка порчу навела - и к Сергевне не ходи!

Готовит себе спутнека жызни - шоб не пил не курил и налево не ходил, шобы к ней одной прилипал душой...и теломЪ

0

15

Москаль з Батькiвщини написал(а):

Алабай написал(а):Тебя опоили видать кокой то гадостью. Ну типо как закодировали.Славянка порчу навела - и к Сергевне не ходи!
            Готовит себе спутнека жызни - шоб не пил не курил и налево не ходил, шобы к ней одной прилипал душой...и теломЪ

Не думаю, потому что по врачам я не хожу и таблеток никаких не жру. Анюте только что про опоить думать осталось. Ей некогда - ей поговорить охота, на работу-по магазинам сходить, на спицах повязать и вообще такие глупости она не знает.

Значит, остаётся Славянка. Больше некому.

0

16

.lt.~mo написал(а):

Славянка, а сцылу на это чюдо-ф-перьях можно? Мож, закину куда для поржать

скинь мне в личку свой е-мейл - перешлю сей фолиант. Я, кстати, хочу попросить Мачачу и Сергеевну: если у них есть знакомый серьезный психолог, а еще лучше - психиатр, еще лучше - со ступенями/званиями - очень хочу им отдать на рецензию этот шедевр укротворчества.

0

17

Москаль з Батькiвщини написал(а):

Славянка порчу навела - и к Сергевне не ходи!

Готовит себе спутнека жызни - шоб не пил не курил и налево не ходил, шобы к ней одной прилипал душой...и теломЪ

(загибает пальцы) значит так... Путин уже не пьет, самбо занимается, Мачача уже не пьет... самбо пока не занимается, но в ополчение уже просится. Кто там еще наших гогурчиков не кушал?  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/girl_hospital.gif  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/girl_crazy.gif

0

18

славянка написал(а):

Я, кстати, хочу попросить Мачачу и Сергеевну: если у них есть знакомый серьезный психолог, а еще лучше - психиатр, еще лучше - со ступенями/званиями - очень хочу им отдать на рецензию этот шедевр укротворчества.

Психолог есть у мну. Правда - без степеней и званий, но весьма практикующий психолог, в т.ч и с частной практикой.

Но только - ничего не получится :). Просто, кроме того, что она - психолог, она еще и просто женщина с великолепным чувством юмора. Я периодически подвожу ее к компьютеру и даю почитать "перлы", что цитируются на нашем и смежных форумах. Она так заразительно хохочет - ну прелесть... http://www.kolobok.us/smiles/big_madhouse/wacko3.gif

А в этих случаях никакой психологии - обыкновенный капитализмЪ и конъюнктура  - сейчас по эту сторону планеты очень хорошо расходятся антироссийские книшки и учебники.

Обіцяють видати до кінця року хороший підручник. Я Вам його пришлю. Але Ви можете почитати в університетських виданнях. В роботах провідних науковців.

Вот и все. "Провидни науковци" надыбали золотую жилу. Государство готово оплачивать и закупать для вузов любой антироссийский бред - чем не товар?

0

19

А вот шо провидни наковци еще удумали: пулять з Говерлы по Москве. Ховайсь!

В чому моя помилка? (придумав пушку проти кремля) - пуляєм з Говерли
Romb
03 Aug 2014 11:55
IP/Host: 37.73.235.---
імпульсний лазер на горі-->(вся його оптика охолоджена до "-279 цельсія") -> на наше дзеркало на супутнику -> дзеркало з командного пункту прицілюється на кремль -> "ПУСК" -> БАБАХ

недолік (на мою думку): сумніваюсь, шо дзеркало на супутнику забезпечить 100% відбиття імпульсу. а значить поглинута енергія залишиться на супутнику. і якшо її буде трохи для ymjuj забагато, то він просто розплавиться. шоб вирішити цю проблему треба придумать КУДИ подіти цю зайву енергію! - Зарядить якісь акумулятори??????????

(без пива не розібратись)

0

20

от вин, обещанный хохлопидсрачручник в тезисном изложении

Мачача! Будь другом, Срочно поменяй название ветки на "ПЭРЭМОГИ УКРОНАУКЫ"!  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/mail1.gif

Отредактировано славянка (2014-08-19 02:17:15)

0


Вы здесь » СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum » Украина » ПЭРЭМОГИ УКРОНАУКЫ