СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum » Украина » Диалог киевского врача с галицким юберменшем(Мовааа!!!)


Диалог киевского врача с галицким юберменшем(Мовааа!!!)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

http://i260.photobucket.com/albums/ii24/mirir1/_1-12.jpg
Интересный диалог

Вставлю свои пять копеек в копилку наблюдений разницы менталитетов и самоощущений обитателей Зазбручья.
Звонит мне коллега родом с Франковщины, и "дуже просить подивитися нашу коліжанку". Да не вопрос, говорю, пускай подходит. Большинство людей во время ультразвукового исследования лежат молча или беспокоятся на предмет "ну что там? очень страшно?". Но замечено, что представители галицкой интеллигенции любят порассуждать на "геополитические темы", демонстрируя при этом "незаурядные способности". Вот и эта принялась рассуждать на вопросы из рубрики "Русский / украинский интеллигент (нужное подчеркнуть) - это человек, любящий рассуждать о том, что его совершенно не касается; специфическая группа, объединенная идейностью своих задач и беспочвенностью своих идей". А этот случай отложился именно потому, что врачи обычно даже из Галичины - люди в массе адекватные. Эта была не такова. Короче, поскольку настроение у меня было благодушное, я просто наслаждался перлами и срача не устраивал. Тонкого троллинга дама в упор не замечала. Диалог, инициатором которого она стала, выглядел примерно так (особо подчеркивать идеологические штампы и брехню не буду, наслаждайтесь сами):

- Життя у Києві, я так бачу, налагодилося
- В якому сенсі?
- Раніше коли в Києві звертався до людей, тобі відповідали "Гаваритє на общепанятном". А зараз більше людей українською володіють.
- Та і раніше всі володіли
- Ні, не всі. Це ще тому, що тепер в Києві багато НАШОЇ ДІАСПОРИ
- Діаспори? Це від кого?
- Від галичан
- А нас вчили, що галичани - це такіж самі українці
- Так, але ж ми багато чим відрізняємось (слегка поперхиваюсь, и решаю тему не развивать, ибо мысль про перечень отличий пробивает на хи-хи, и плавно перевожу стрелки)
- То може то не діаспора, а окупація?)))
- Йой, ну шо ви таке кажете..
- Ладно, але володіли українською за радянських часів, тільки ж Київ - це руський город, то і не дивно, що по-руськи віповідали
- Як це руський!?
- Дуже просто. Київ - це місто, побудоване в Російській Імперії російським імператором Ніколаєм Першим, включаючи Університет і все старе місто, сплановане за генерала-губернатора Бібікова
- ... (переваривает)... Але ж Київ - це столиця Давньої Київської Русі-України!
- Не було ніякої давньої України. Русь була. Але той Київ був повністю зруйнований військами Батия у 1240 році, і до відбудови Ніколаєм Першим не мав ніякого значення, село селом
- Про це можно посперечатися!
- Шановна, посперечатися можно про все, що завгодно, навіть про те, що 2 х 2 = 4...
- Але ж Київ - це сьогодні столиця незалежної України!
- (лагідно посміхаючись) Поки що, поки що...
- Такого не можна казати!
- Чому? Ніщо не вічно під луною. Ось ваше заключення.
На лице национально озабоченной коллеги читалось явное "Схидняк гирше москаля"
ПыСы: разговор шел на щырий державний мови в рамках мовной практики ))))

И таких случаев, явно показывающих, что не в мове дело, а в ментальности - каждый день на рупь ведро
http://varjag-2007.livejournal.com/4370069.html

0

2

Я перепрошую шановне панство, але чому ото Правління Львівських Киян знімають офіс в Києві на вулиці москаля Глазунова??? Хто обговорюва я як ото ганьба і неподобство як є в Києві такі славні вулиці - Мазепи, Петлюри, Орлика.

наразі наразі наразі наразі наразі наразі наразі наразі наразі наразі наразі

Як можна терпіти таку наругу над славнім духом борців, шо ота вулиця москаля Глазунова виходить на один кінець на вулицю москаля-енкаведиста Івана Кудрі, а на другий кінець на вулицю москаля-імперця Ніколая Раєвського??

Наразі ганьба!!!

[реклама вместо картинки]

Отредактировано Бахадыр-шайтан (2013-02-26 00:36:40)

0

3

наруга? Какласскаты? всуй!!

0


Вы здесь » СВОБОДНАЯ ФОРА Credo quia absurdum » Украина » Диалог киевского врача с галицким юберменшем(Мовааа!!!)